Twee gouden half sovereign King Edward VII - 1906.

Kavel 1

Richtprijs € 180 - € 260
Bieden vanaf € 120

Meer info
Gouden tien gulden, Wilhelmina 1897 en 1912.

Kavel 2

Richtprijs € 400 - € 500
Bieden vanaf € 275

Meer info
Een  herenvestzakhorloge in 14 krt 585/1000 gouden kast en dito gouden horlogeke

Kavel 3

Richtprijs € 200 - € 300
Bieden vanaf € 140

Meer info
Etagerezilver. Een 2e gehalte 835/1000 zilveren miniatuur van een zwaan en een p

Kavel 4

Richtprijs € 40 - € 60
Bieden vanaf € 25

Meer info
Een zilveren wandelstokgreep in de vorm van paardenhoofd, rond 1900.

Kavel 5

Richtprijs € 100 - € 150
Bieden vanaf € 70

Meer info
Een blank kristallen beschuitdekselpot en zuurstel, rond 1900.

Kavel 6

Richtprijs € 40 - € 70
Bieden vanaf € 25

Meer info
Een ledematenpop met porseleinen hoofd, Duitsland ca. 1925.

Kavel 7

Richtprijs € 100 - € 150
Bieden vanaf € 70

Meer info
Een blank tinnen boterpot, Groningen, 1740.

Kavel 8

Richtprijs € 100 - € 140
Bieden vanaf € 70

Meer info
Een gecontourneerd porseleinen diepe famille rose schotel, China, Qianlong.

Kavel 9

Richtprijs € 70 - € 100
Bieden vanaf € 45

Meer info
Een stel Chinees Imari porseleinen octogonale trekpotjes, China 18e eeuw.

Kavel 10

Richtprijs € 250 - € 350
Bieden vanaf € 170

Meer info
Een Chinees porseleinen melkkannetje zgn Mandarijnenporselein, Ch'ien Lung, rond

Kavel 11

Richtprijs € 120 - € 160
Bieden vanaf € 80

Meer info
Een Chinees porseleinen schotel met licht gecontourneerde rand, China, Kangxi, r

Kavel 12

Richtprijs € 16 - € 240
Bieden vanaf € 10

Meer info
Een dekenkist, begin 18e eeuw.

Kavel 13

Richtprijs € 200 - € 300
Bieden vanaf € 140

Meer info
Een bronzen saluutkanon, 18e eeuw.

Kavel 14

Richtprijs € 250 - € 350
Bieden vanaf € 170

Meer info
Een paar famille rose schotels, China, Kangxi, begin 18e eeuw.

Kavel 15

Richtprijs € 800 - € 1200
Bieden vanaf € 550

Meer info
Een Chinees porseleinen gemberpot met deksel, China, 18e eeuw.

Kavel 16

Richtprijs € 600 - € 900
Bieden vanaf € 400

Meer info
Een porseleinen famille rose schaal met omgeslagen rand, 19e eeuw.

Kavel 17

Richtprijs € 100 - € 160
Bieden vanaf € 70

Meer info
Een tweedeurs kabinet, Noord Nederland, begin 19e eeuw.

Kavel 18

Richtprijs € 600 - € 800
Bieden vanaf € 400

Meer info
Een serie van vijf aardewerk kommen, Makkum, Tichelaar, periode 1945-1980.

Kavel 19

Richtprijs € 100 - € 150
Bieden vanaf € 70

Meer info
Etagerezilver. Een 1e gehalte 925/1000 zilveren miniatuur van een hond en een ko

Kavel 20

Richtprijs € 50 - € 80
Bieden vanaf € 35

Meer info
Een 2e gehalte  zilveren tabaksdoos met scharnierend deksel, jaarletter 1857.

Kavel 21

Richtprijs € 140 - € 200
Bieden vanaf € 90

Meer info
Een 2e gehalte zilveren knottenkistje met reliëf decor, jaarletter 1987.

Kavel 22

Richtprijs € 200 - € 300
Bieden vanaf € 140

Meer info
Een paar 18 krt 750/1000 gouden Victoriaanse oorknoppen

Kavel 23

Richtprijs € 220 - € 260
Bieden vanaf € 150

Meer info
Een glazen odeurflacon met gepolychromeerd decor van figuren en glazen dop, Chin

Kavel 24

Richtprijs € 50 - € 80
Bieden vanaf € 35

Meer info