Een porseleinen bolvormig theebusje

Kavel 2

Richtprijs € 60 - € 90
Bieden vanaf € 40

Meer info
Een ivoren penseelbeker, China, Kanton, 19e eeuw.

Kavel 3

Richtprijs € 70 - € 120
Bieden vanaf € 45

Meer info
Een pendule in verguldekast met gebronsd composietmetalen voorstelling van zitte

Kavel 4

Richtprijs € 100 - € 150
Bieden vanaf € 70

Meer info
Een lot zilver, bestaande uit: penhouders, breidoppen en vulpotlood, o.a. 19e ee

Kavel 8

Richtprijs € 70 - € 90
Bieden vanaf € 45

Meer info
Een stel balustervormige plateel aardewerk vaasjes, ca. 1930.

Kavel 11

Richtprijs € 25 - € 40
Bieden vanaf € 18

Meer info
Een ronde blank tinnen schaaltje, zgn reliëftin, Duitsland, 17 eeuw.

Kavel 12

Richtprijs € 40 - € 70
Bieden vanaf € 25

Meer info
Een gebronsd metalen schemerlampvoet met ivoren Chinese man met dierfiguren, Chi

Kavel 13

Richtprijs € 200 - € 260
Bieden vanaf € 140

Meer info
Zuidersma, (Arie) Arend (Emmen 1925) "Behuizing bij diep, Hogeland Groningen",

Kavel 15

Richtprijs € 600 - € 800
Bieden vanaf € 400

Meer info
Een schildpadschilt, rond 1900,

Kavel 17

Richtprijs € 60 - € 90
Bieden vanaf € 40

Meer info
Een ivoren netsuké van vlieg op blad, China 19e eeuw.

Kavel 18

Richtprijs € 70 - € 100
Bieden vanaf € 45

Meer info
Een stel notenhouten armleuningfauteuils, Huizinga, Groningen, ca. 1920.

Kavel 20

Richtprijs € 80 - € 120
Bieden vanaf € 50

Meer info
Een stel van zes porseleinen koppen en schotels, China, Kangxi,

Kavel 22

Richtprijs € 100 - € 160
Bieden vanaf € 70

Meer info
Een gestoken ivoren Shiva op rozenhouten basement, India, rond 1900,

Kavel 23

Richtprijs € 50 - € 80
Bieden vanaf € 35

Meer info
Een porseleinen schotel, China, Kangxi, begin 18e eeuw

Kavel 24

Richtprijs € 250 - € 350
Bieden vanaf € 170

Meer info
Een staande klok, Duitsland begin 20e eeuw.

Kavel 26

Richtprijs € 160 - € 200
Bieden vanaf € 110

Meer info
Een 1e gehalte 925/1000 zilveren schakelarmband, 34,7 gram.

Kavel 27

Richtprijs € 50 - € 80
Bieden vanaf € 35

Meer info
Een 1e gehalte 925/1000 zilveren ring in Art Deco stijl,

Kavel 28

Richtprijs € 40 - € 60
Bieden vanaf € 25

Meer info
Een smeedijzeren kinderfornuis met toebehoren, 19e eeuw.

Kavel 31

Richtprijs € 120 - € 160
Bieden vanaf € 80

Meer info
Een ebonise Jugendstil etagèremeubel, rond 1900.

Kavel 32

Richtprijs € 200 - € 300
Bieden vanaf € 140

Meer info
Drie diverse paraplu's, 1e helft 20e eeuw,

Kavel 33

Richtprijs € 25 - € 40
Bieden vanaf € 18

Meer info
Een driedelig pendulestel, Frankrijk, eind 19e eeuw.

Kavel 34

Richtprijs € 140 - € 190
Bieden vanaf € 90

Meer info
Een blank kristallen conische odeurflacon met gouden montuur, inclusief stopje,

Kavel 35

Richtprijs € 80 - € 120
Bieden vanaf € 50

Meer info
Een miniatuur commode, 19e eeuw.

Kavel 36

Richtprijs € 180 - € 260
Bieden vanaf € 120

Meer info
Een rechthoekige Empire spiegel in vergulde profiellijst, rond 1800.

Kavel 37

Richtprijs € 500 - € 800
Bieden vanaf € 350

Meer info